74 procent van bedrijven wereldwijd is bereid hogere belastingen te betalen in ruil voor meer duidelijkheid van de belastingautoriteiten.
Vakbond FNV heeft namens de circa zeventig werknemers van zonnecellenfabrikant Solland Solar in Heerlen faillissement aangevraagd.
Negen procent geeft aan Windows 10 per direct in gebruik te willen nemen.
Infor heeft een overeenkomst gesloten om GT Nexus voor een bedrag van 675 miljoen dollar over te nemen.
Financieel directeur Ed Nieuwenhuizen RA heeft besloten Havenbedrijf Amsterdam per 1 november te verlaten. Tweeënhalf jaar na de verzelfstandiging van het havenbedrijf komt het bedrijf in een nieuwe fase die van de CFO een andere inzet vraagt dan de voorgaande periode. Nieuwenhuizen acht zichzelf voor die nieuwe fase niet de juiste man op de juiste plek. Hij kiest ervoor om zijn loopbaan elders voort te zetten.
Uit een benchmark van Breakthrough Solutions blijkt dat er veel besparingpotentieel is op accountantskosten. Bij sommige organisaties wel tonnen.
De geplaagde technisch dienstverlener Imtech heeft uitstel van betaling aangevraagd bij de rechtbank in Rotterdam.
De bouw is dit jaar de snelst groeiende sector in Nederland. Dit stelt het ING Economisch Bureau in het vandaag verschenen Vooruitzicht Sectoren.
"Masters in Finance geeft u graag meer inzicht in het projectresultaat van haar mensen, het portret van Arjen is de eerste in rij." Maak kennis met Arjen, Master in Finance. ?
Inzicht verkrijgen. Betere voorspellingen maken. En zo het aantal schades voor haar klanten, de maatschappij en de organisatie zelf verkleinen. Achmea heeft hiertoe een aantal jaren geleden een big-datateam opgezet.
Tijdens het tweede kwartaal van 2015 is het aantal economische entiteiten in Nederland toegenomen met 23.000.
Door wie word jij nou echt geïnspireerd? Door wie word jij nou echt gegrepen? Wie geeft jou inspiratie om de extra kilometer te gaan?
Er is een opwaartse lijn zichtbaar in de arbeidsmarkt voor zzp'ers werkzaam in de zakelijke dienstverlening.
Het Duitse onderdeel van installatiebedrijf Imtech heeft faillissement aangevraagd. Dat maakte Imtech donderdag bekend.
Veel bedrijven zouden graag de enorme hoeveelheid data in hun SAP-omgeving gebruiken voor operationele sturing en voor managementinformatie.
Nieuwe technologieën creëren nieuwe banen, maar graven vaak ook het graf voor beroepsgroepen waarvan de werkzaamheden zijn geautomatiseerd.
Op het gebied van creditmanagement kunnen nog heel veel stappen worden gemaakt door slim gebruik te maken van klantdata.
Het btw-aftrekrecht van holdings ligt al enige tijd onder vuur bij de Belastingdienst. Hierover bericht Mazars.
Het aantal starters in het midden- en kleinbedrijf (mkb) is de laatste tijd aan het afnemen.
'We zijn doorgeslagen in de focus op business controllers. Velen kunnen niet eens meer echt boekhouden', zegt Albert Allmers van FinanceFactor.
De Europese Investeringbank (EIB) heeft de Nederlandse softwareontwikkelaar Planon een financiering verstrekt van 12 miljoen euro zodat het bedrijf zijn investeringen in R&D kan opschroeven en de expansie naar Amerika kan realiseren.
De export van Nederlandse producten naar landen buiten de Europese Unie is de afgelopen tien jaar meer dan verdubbeld.
Lavide heeft het eigen vermogen en de liquiditeit versterkt met een kapitaalinjectie van 652.100 euro. Dat maakte de lege beurshuls dinsdag bekend.
31 procent van de Nederlandse HR-managers wil extra vaste werknemers aannemen in tweede helft 2015. 1 op 5 vacatures wordt ingevuld door mond-tot-mond reclame.
De transport- en logistieksector kan de positieve koers in de tweede helft van 2015 voortzetten.
De financiële sector zoekt naarstig naar nieuwe innovaties, veelal met het oog op het verlagen van de (werk)kapitaal- en transactiekosten.
Griekse banken hebben sinds hun heropening op 20 juli per saldo ongeveer 1 miljard euro aan nieuwe tegoeden kunnen bijschrijven.
Buitenlandse multinationals zijn goed voor 20 procent van de banen in het Nederlandse bedrijfsleven. Bij de Nederlandse multinationals is dit 23 procent. De werkgelegenheid van buitenlandse multinationals zit vooral in de Randstad en het zuiden. De banen van Nederlandse multinationals zijn gelijkmatiger verdeeld over Nederland. Dit meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
Meld je aan voor de nieuwsbrief Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur Partner Manager
0628068433 daancommandeur@sijthoffmedia.nl