Tim Fokker Finance Manager Creative Technology Netherlands

Tim Fokker is per 1 augustus gestart als Finance Manager bij Creative Technology Netherlands.

In zijn nieuwe functie gaat Fokker samen met het finance-team verder bouwen aan de financiële organisatie en de samenwerking met de business. Creative Technology Netherlands levert audiovisuele oplossingen voor grote sport-, muziek- en bedrijfsevenementen. Het bedrijf is onder meer betrokken bij de Formule 1, TT Assen, Wimbledon, Lowlands en Pinkpop.

Fokker komt over van Bunzl Foodservice Nederland, waar hij sinds januari 2021 Finance Manager was. Daarvoor werkte hij acht jaar als Manager Business Control bij horecagroothandel Hocras.

Eerder in zijn loopbaan was Fokker lange tijd werkzaam bij afvalverwerker Van Gansewinkel. Tussen 2005 en 2012 vervulde hij daar verschillende functies als Regional Controller in de Randstad. Daarvoor was hij Financial Manager bij Ajax Chubb Varel/UTC Fire & Security.

Zijn financiële loopbaan begon in de jaren negentig. Fokker werkte onder meer als Business Economist/Chief Accountant bij het Nationaal Lucht- en Ruimtevaartlaboratorium (NLR) en vervolgens acht jaar bij kantoorinrichter Ahrend, eerst als Junior Controller/Chief Accountant en later als Controller.

Met zijn overstap naar Creative Technology maakt Fokker na ruim twintig jaar in onder meer foodservice, groothandel en afvalverwerking de stap naar de audiovisuele evenementenbranche.

Praktische workshop om de positie en impact van stafafdelingen (zoals Finance) te versterken. Met model en tools om financiën zichtbaarder, strategischer en effectiever te organiseren.

Gerelateerde artikelen