Ilona Enting is Financieel Manager geworden bij Holding Zias
Ilona Enting is gestart in haar nieuwe rol als Financieel Manager bij Holding Zias. Dat is de Moedermaatschappij van de winkelketens Scapino, Ziengs Schoenen en RE-Z Ontwikkeling. Het is de vierde stap die zij maakt binnen het bedrijf, sinds ze daar in 2019 startte op de financiële administratie.
Ook hetzelfde bedrijf waar ze in 2018 binnenkwam om stage te lopen voor haar studie Business Administration in Groningen. Na haar opleiding ging ze in dienst bij Holding Zias.
Vierdaagse opleiding voor controllers en financials die willen doorgroeien in analyse, forecasting, besluitvorming en advisering; praktisch, met casus uit eigen organisatie.
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Markt Update
Personalia
Whitepapers
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager