Finance for Charity veiling Jaarcongres Controlling brengt 7400 euro op
16 april 2009
Een exclusieve litho, een cursus in het VU Executive Education Institute, skyboxarrangement in de ArenA, vliegtickets naar een bestemming in Europa, een VIP-arrangement voor Tracy Chapman en Jean Michel Jarre, bezoek aan een zalmkwekerij in Noorwegen en een GP A1 arrangement. Voor de veiling tijdens het VIP Diner op het Jaarcongres Controlling werden veel uiteenlopende kavels geveild. Totale opbrengst 7400 euro.
Gerelateerde artikelen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Windt Le Grand Leeuwenburgh Advocaten
Gemeente Amersfoort
Voordeeluitjes.nl
Markt Update
Personalia
Hij volgt Bart Meussen op,...
Whitepapers
Pensioen is een van de...
De rol van de finance...
De rol van de CFO...
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager