Daniel Feenstra is Manager Finance & Control bij Wageningen Animal Scienses
Daniel Feenstra MSc RC is Manager Finance & Control geworden bij Wageningen Animal Sciences onderdeel van Wageningen University & Research. Het universitaire onderdeel waarvoor hij werkt is onderzoeksgroep binnen de WUR die zich richt op de biologie, gezondheid, het gedrag en welzijn van dieren, en op de rol van dieren in voedselproductie en ecosystemen.
Daniel is al jaren actief in de universitaire omgeving. De afgelopen vijf jaar werkte hij bij Rotterdam School of Management, een onderdeel van Erasmus Universiteit, in de functie van Director Finance, Contrrol & Risk.
Heel wat jonge financials zullen hem kennen, want sinds 2016 Thesis supervisor Master in science in Controlling bij Nyenrode Business University, die studenten begeleid bij hun scripties. “Ik vind het een enorme uitdaging om studenten op weg te helpen bij het opstellen van hun thesis en daarbij als klankbord op te treden”, zegt hij daarover op LinkedIn. “Ondertussen hou ik mijn kennis up to date en blijf ik op de hoogte van de ontwikkelingen bij Nyenrode.”
Verdiep je in analyse, forecasting, besluitvorming en beheersing. Verken wat AI betekent voor finance en versterk je vermogen om te adviseren en invloed uit te oefenen.
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Markt Update
Personalia
Whitepapers
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager