Openstaande schulden naar recordniveau
17 juni 2015
Het aantal openstaande betaling in beheer bij incassobureaus heeft het hoogste niveau ooit bereikt. Dit blijkt uit cijfers die de Nederlandse Vereniging voor Incasso-ondernemingen aan BNR heeft verstrekt.
Incassobureaus hebben voor meer dan zeven miljard euro aan niet betaalde rekeningen te verwerken. Ondanks deze schuldenberg is er minder werk voor deurwaarders. Voorzitter Wilbert van de Donk van de Beroepsorganisatie van Gerechtsdeurwaarders spreekt van een paradox.
“De tarieven staan onder druk. Door te veel te hoge griffierechten willen schuldeisers niet procederen zegt Van de Donk. De concurrentie tussen de deurwaarders en incassobureaus zou volgens de voorman van de gerechtsdeurwaarders ook niet helpen. “Die is van alle tijden. Maar de suggestie dat een deurwaarder duurder zou zijn, daar ben ik het niet mee eens.”
Gerelateerde artikelen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
ASN Bank N.V.
GMB via Laudame Financials
Markt Update
Voor financieringsstructuren die risico’s hanteerbaar...
Het Amsterdamse kantoor heeft licenties...
Valutakosten zijn een bron van...
Personalia
Zeven jaar zat hij bij...
Hij was directeur toen Verhagen...
De nieuwe baan is ook...
Whitepapers
AI is geen toekomstmuziek meer...
Markten bewegen sneller dan ooit....
Als financial weet je genoeg...
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager