Investeerders sluiten meer deals in zorgsector
27 augustus 2012
Private equity investeerders zijn naar verwachting goed voor 30% tot 40% van alle overnames in de zorgsector. Dat blijkt uit een marktonderzoek van corporate finance kantoor Boer & Croon. Het aandeel van private equity partijen op de zorgmarkt is gestegen ten opzichte van vorig jaar en er is meer fusie- en overnameactiviteit in de zorg. Daarnaast worden er grotere deals gesloten.
Private equity partijen dragen bij aan het vergroten van de efficiency van de zorgsector. Dat zegt Dagmar Enklaar, partner bij Boer & Croon, in Het Financieele Dagblad. Volgens haar is dit belangrijk omdat de zorg voor de samenleving onbetaalbaar dreigt te worden.
Veel investeerders kiezen voor de zorgsector bij gebrek aan beter. In andere sectoren is geen tot weinig groei en is het moeilijker een goed rendement is te maken. Volgens Hubert Verbeek van participatiemaatschappij Holland Venture is de zorg de enige branche die nog groei laat zien.
Gerelateerde artikelen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Stichting Malkander
Provincie Utrecht
Hesco Bouw via BeljonWesterterp
Markt Update
De nieuwe betaaldienst van Mollie...
52 vestigingen, meer dan 120...
De Financial Agent analyseert prestaties...
Personalia
Hij bekleedde functies als FP&A...
Ze komt over van Coolblue,...
Bij L'Oréal werkte hij 17...
Whitepapers
AI verandert de manier waarop...
Het pensioenlandschap verandert snel. Met...
Veel organisaties benaderen VAT in...
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager