Frank Botman ziet mogelijkheid voor fusie Telegraaf en Het Financieele Dagblad
31 mei 2013

Investeringsmanager Frank Botman van investeringsfonds Dasym ziet een fusie tussen de Telegraaf Media Groep (TMG) en de FD Media Groep als een goed alternatief voor een mogelijk samengaan tussen TMG en Wegener. Dat meldt Het Financieele Dagblad.
‘Een ideaal scenario is ook een fusie met Het Financieele Dagblad, dan heb je de twee sterkste merken bij elkaar’, zegt Botman tegen het Financieele Dagblad.
Dasym bezit een aandeel van 22 procent in TMG. Mecom, de Britse eigenaar van krantenuitgever Wegener, stuurt mogelijk aan op een fusie tussen Wegener en TMG. Bot ziet daar geen meerwaarde in. Volgens de investeringsmanagers kunnen beide krantenbedrijven voldoende kostenvoordelen realiseren door samen te werken met het verspreiden en drukken van kranten.
Redactie FM
Gerelateerde artikelen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Pietervanforeest
Deloitte Nederland
Deloitte Nederland
Markt Update
Nieuwe POS-oplossing van payment provider....
Nova Technology rolt de noviteit...
De nieuwe integratie in samenwerking...
Personalia
Marcel Rotteveel volgt Maartje Bouvy...
De in 2018 gestarte fintech...
Ervaren bestuurder van NMi naar...
Whitepapers
Ontdek de prioriteiten waar financiële...
Als we met onze leads...
Medewerkers maken meer zakelijke kosten,...
Vragen over adverteren ?

Kan ik jou van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daniël Papendorp
Accountmanager