Camiel de Vries benoemd als Director Finance & Control bij Hurks
02 december 2015
Per 1 januari 2016 start Camiel de Vries (39) als Director Finance & Control. Hij zal de control-functie binnen Hurks verder professionaliseren en optimaliseren.
Daarnaast zal De Vries zich bezighouden met o.a. kansen- en risicomanagement, optimalisatie van de financiële en fiscale positie en overlegpartner zijn van banken en kredietverzekeraars.
De Vries werkt op dit moment voor BAM Groep waar hij in ruim 10 jaar tijd diverse taken en rollen heeft gehad. Momenteel is hij lid van het change team dat verantwoordelijk is voor de centrale coördinatie van het BAM Back in Shape programma. Voor BAM was hij werkzaam binnen de controlepraktijk van PwC.
Hurks behoort tot de top van de Nederlandse bouw- en vastgoedmarkt. Alle bedrijven van Hurks – met in totaal ruim 700 medewerkers – acteren zelfstandig op de markt en zijn actief op gebied van Ontwikkeling en Advies, Bouw en Techniek.
Gerelateerde artikelen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Utrecht Holdings
Kliko Groep
Moore DRV
Markt Update
Valutakosten zijn een bron van...
Allianz Trade en Billink werken...
Britse fintech krijgt DNB-vergunning en...
Personalia
De start van zijn carrière...
Hij wordt Global Finance Director...
Negen jaar was hij manager...
Whitepapers
Onzekerheid zet extra druk op...
Financiële teams krijgen steeds meer...
Pensioen is een van de...
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager