Camiel de Vries benoemd als Director Finance & Control bij Hurks
02 december 2015

Per 1 januari 2016 start Camiel de Vries (39) als Director Finance & Control. Hij zal de control-functie binnen Hurks verder professionaliseren en optimaliseren.
Daarnaast zal De Vries zich bezighouden met o.a. kansen- en risicomanagement, optimalisatie van de financiële en fiscale positie en overlegpartner zijn van banken en kredietverzekeraars.
De Vries werkt op dit moment voor BAM Groep waar hij in ruim 10 jaar tijd diverse taken en rollen heeft gehad. Momenteel is hij lid van het change team dat verantwoordelijk is voor de centrale coördinatie van het BAM Back in Shape programma. Voor BAM was hij werkzaam binnen de controlepraktijk van PwC.
Hurks behoort tot de top van de Nederlandse bouw- en vastgoedmarkt. Alle bedrijven van Hurks – met in totaal ruim 700 medewerkers – acteren zelfstandig op de markt en zijn actief op gebied van Ontwikkeling en Advies, Bouw en Techniek.
Gerelateerde artikelen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Rotterdam Partners
BDO Holding B.V.
JP van den Bent stichting
Markt Update
Inloggen met tweede apparaat en...
De app van de online...
Welke kleine stappen kunnen finance...
Personalia
Hij werkte hiervoor bij Asics...
Hij wil een bijdrage leveren...
Wendie Cornelissen voor risicomanagement, Arnold...
Whitepapers
Van inkoop tot betaling: grip...
AI luidt een nieuw tijdperk...
E-Invoicing en Compliance Facturatie en...
Vragen over adverteren?

Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager