Ahold koopt boekhoudschandaal VS af voor 215 miljoen euro
21 mei 2014
Ahold koopt verdere rechtsvervolging in de Verenigde Staten vanwege het boekhoudschandaal, dat begin deze eeuw aan het licht kwam, voor 215 miljoen euro. Dat meldde Ahold woensdagmorgen.
De boete is de uitkomst van een schikking met slachtoffers van de malversaties bij US Foodservice, een voormalige Amerikaanse dochteronderneming van Ahold. Daarbij werd de omzet van US Foodservice hoger voorgesteld dan deze in werkelijkheid was. Ahold verkocht US Foodservice in 2007 voor ruim 7 miljard dollar, maar bleef aansprakelijk voor de lopende rechtszaken tegen het bedrijf.
Ahold neemt een voorziening van 215 miljoen euro op in de resultaten van het eerste kwartaal, die volgende week worden gepresenteerd.
Gerelateerde artikelen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Stichting Bureau Sigra Dienstverlening
Stichting Epos Onderwijs Rotterdam
Hecht
Markt Update
Voor financieringsstructuren die risico’s hanteerbaar...
Het Amsterdamse kantoor heeft licenties...
Valutakosten zijn een bron van...
Personalia
Van Controller naar Group Controller...
Hij is gestart als interim...
'Elke opdracht heeft me iets...
Whitepapers
AI is geen toekomstmuziek meer...
Markten bewegen sneller dan ooit....
Als financial weet je genoeg...
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager