Wessanen koopt Spaanse branchegenoot voor 67 miljoen euro

Wessanen, de producent van biologische en natuurlijke voeding, neemt het Spaanse voedingsbedrijf Biogran, dat onder andere ontbijtgranen en rijstwafels maakt, over.

Wessanen betaalt 67 miljoen in cash voor het bedrijf en gaat dus geen schuld aan voor de transactie. 

CEO Christophe Barnouin zegt in een toelichting dat de acquisitie goed past in de strategie om marktleider te worden in organische en duurzame voeding in Europa, een groeimarkt volgens Barnouin. Analisten reageerden positief op het overnamenieuws en het aandeel Wessanen steeg met 1 procent. 

Lees ook: CFO Ronald Merckx: “De focus is terug bij Wessanen”

Wil jij met jouw financiële kennis écht impact maken op een duurzame toekomst? Dan is dit jouw kans. Binnen het team Financieel Advies kijken we vooruit en bouwen we actief mee aan een sterke, toekomstbestendige gemeente. Als financieel business partner ben je een belangrijke sparringpartner voor de organisatie. Je denkt proactief mee en adviseert voornamelijk collega’s die werken binnen team Programma’s en Projecten en aan het programma Duurzaamheid.

Gerelateerde artikelen