Movers in Finance: Deze financieel talenten maken deze zomer de overstap

Wat zijn deze maand de meest spraakmakende transfers in de wereld van de financieel managers en controllers? FM.nl geeft je een overzicht in de rubriek Movers in Finance.

Na een kleine twee jaar als financieel manager bij exporteur van groene en fruit Koornstra & Co te hebben gewerkt, is het voor Fabian van Scheijndel tijd voor een nieuwe uitdaging. Hij is onlangs begonnen als financieel manager bij etikettenproducent Royal Sens, laat Van Scheijndel weten via een LinkedIn-bericht.

Bij het Nijmeegse e-commercebedrijf Salesupply hebben ze er sinds juni een nieuwe Business Controller Fulfilment bij. Jelte Alkema schrijft op LinkedIn dat hij afgelopen maand de overstap maakte van hypotheekacceptant Proud Experts naar Salsupply.

‘Nieuwe uitdaging’

Ook bij test-, inspectie- en certificatiebedrijf Applus+ hebben ze een nieuwe business controller. Jayson Birtantie, die tot voor kort voor toeleverancier van welzijnsorganisaties United Care werkte, laat op LinkedIn weten voor Applus+ aan de slag te gaan. “Tijd voor een nieuwe uitdaging en mooie kansen!”

Bij het Dutch Institute for Clinical Auditing (DICA) kan tevens de vlag uit, want deze non-profit voor de zorg heeft er een nieuwe interim financial controller bij. Svintha Looijestein meldt op LinkedIn sinds kort voor de organisatie aan de slag te zijn. “Als interim financial controller zal ik bijdragen aan de versterking van de financiële afdeling binnen een organisatie die volop in beweging is”, schrijft ze.

Na een “mooie en leerzame periode” in de accountancy is Jeroen Swerink deze maand van start gegaan als financial controller bij Salland Zorgverzekeraar. “Enthousiast om samen met collega’s te gaan bijdragen aan het realiseren van de doelen van Salland Zorgverzekeraar”, schrijft hij op LinkedIn.

Diploma op zak, direct aan de slag!

Mathijs Hoogeveen is er vroeg bij. Hij mocht afgelopen week zijn diploma Finance & Control bij de hogeschool InHolland in ontvangst nemen en is direct aan de slag gegaan. Sinds 1 juli is hij Junior Finance Controller bij de Gemeente Purmerend. “Ik kijk ernaar uit om in deze functie verder te groeien en mijn kennis in de praktijk toe te passen”, schrijft Hoogeveen op LinkedIn. In september gaat hij deeltijd een master Control volgens aan de Universiteit van Amsterdam, voegt hij eraan toe. “Een mooie kans om mijn kennis verder te verdiepen en praktijk en theorie te blijven verbinden.”

Ook Noa Boonstoppel laat er geen gras over groeien. Ze meldt op LinkedIn deze maand de opleiding human resource management aan de Hogeschool Leiden te hebben afgerond en meteen aan de slag te zijn gegaan als assistent-controller bij financieel dienstverlener Limes International. “Ik kijk ernaar uit om alles te leren in dit nieuwe vakgebied!”

Ook recent een transfer gemaakt in de financiële wereld? Tip de redactie via redactie@financieel-management.nl!

Afbeelding: ANP/ Amr Bo Shanab.

Gerelateerde artikelen