Eerste klus voor Tiemen Dalhuisen als zelfstandig Finance-specialist

Senior Business Controller bij Masévon Group in Hardenberg, een hightech bedrijf.

Tiemen Dalhuisen geeft enthousiast over zijn eerste opdracht als interim-financial, sinds hij begin dit jaar zijn eigen praktijk startte als zelfstandig Strategic Financial. Hij vervult op interimbasis de functie van Senior Business Controller bij Masévon Group in Hardenberg, een high‑tech engineering‑ en productiebureau.

Tot begin dit jaar was hij CFO bij In Ovo, een Nederlands biotechbedrijf uit Leiden dat technologie ontwikkelt voor de pluimvee-industrie. “Na ruim 4 jaar In Ovo is dit een fantastische stap in de wereld van hightech manufacturing”, schrijft Dalhuisen op LinkedIn. “In deze rol werk ik nauw samen met de groeps-CFO. Mijn focus ligt op het verstevigen van de business control en het verder optimaliseren van de financiële processen.”

Eerder was Dalhuisen CFO bij biotechbedrijf AHV International en foodbedrijf Protix. Voor Nutreco werkte hij een aantal jaren in de Verenigde Staten als financieel directeur van een Amerikaans dochterbedrijf.

 

 

 

Gerelateerde artikelen