Arn Scholten aan de slag bij chocoladebedrijf Coco & Sebas
Arn Scholten is deze maand gestart als Finance & Business Controller bij Coco & Sebas, een een Nederlands chocolademerk dat gespecialiseerd is in luxe chocolade, bonbons en chocoladegeschenken. Het bedrijf werd in 2017 opgericht.
Arn komt over van Driscoll’s, waar hij ruim negen jaar carrière maakte in uiteenlopende financiële functies. Driscoll’s is een Amerikaans familiebedrijf dat gespecialiseerd is in verse aardbeien, frambozen, blauwe bessen en bramen. Het merk is wereldwijd actief en levert premium bessen in supermarkten. Arn begon hier in 2017 als Assistant Controller Northern Europe en groeide er door tot European Controller.
Training voor controllers die willen doorgroeien tot volwaardige businesspartner van management en directie; focust op adviesvaardigheden, beïnvloeding en strategische financiële rol.
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Markt Update
Personalia
Whitepapers
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager