Genomineerden M&A Awards 2015 bekend gemaakt

MenA.nl, het platform voor professionals in fusies en overnames, heeft de genomineerden bekend gemaakt van de jaarlijkse M&A Awards. Wat zijn de beste deals geweest in 2015 en wie zijn de beste dealmakers van het jaar?


GENOMINEERDEN M&A AWARDS 2015

Best Deal

Best Deal Midmarket
Anbang Insurance Group - VIVAT Verzekeringen
Egeria - Imtech Traffic & Infra
Egeria - Royal Sanders
Gimv- United Dutch Breweries
Parcom Capital - Main Energie
Waterland Private Equity - Inashco

Best ECM (Equity Capital Markets) Deal
Flow Traders
GrandVision
Intertrust Group
Lucas Bols
NN Group
Refresco Gerber

Best Small Cap Deal (breng hier uw stem uit)
Culterra - Maltaflor
Highland Capital - We Transfer
Parcom Capital - Barge Master
Scheybeeck Investments - S-P-S

Best Buy Out Manager
Joep Bruins - Orangefield Group
David de Buck - Intertrust Group
Ronald van der Mark - Action
Mark van der Spek - Mirror Controls International
Biense Visser - Dümmen Orange
Gert van de Weerdhof - RFS Holding

Best M&A Director
Marc Koster - Heinken
Tanja Kramer - KPN
Hans Laarakker - FrieslandCampina
Stewart McCrone - Philips
Pieter Roeloffs - Wolters Kluwer
Jenny de Vries - vml. Imtech

Best General Counsel
Carla van Beek - NPM Capital
Lonneke de Beer - SHV Holdings
Marnix van Ginneken - Philips
Gerrie de Haan - Strukton
Steven van Maasakker - Heineken
Corneel Ryde - Intertrust Group

Best Limited Partner
Ruulke Bagijn - PGGM
Robert-Jan Bakker - APG
Volkert Doeksen - AlpInvest
Eduard van Gelderen - APG
Chris Hoorenman - NN Group
Eric-Jan Vink - PGGM

Best Private Equity Manager
Bas Becks - CVC Capital Partners
Lex Douze - Waterland Private Equity
Bram Grimmelt - Advent International
Pieter de Jong - 3i Private Equity
Boudewijn Molenaar - Gilde Buy Out Partners
Hein Ploegmakers - Gilde Buy Out Partners

Best Private Equity Manager Midmarket
Perry Bos - Nordian Capital
Bart Coopmans - NPM Capital
Eric Joost Ernst - Bencis Capital Partners
Zoran van Gessel - Bencis Capital Partners
Marc Staal - AAC Capital
Johan Terpstra - NPM Capital

Best Investment Manager Family Office
Marius Coebergh - De Hoge Dennen
Marcel van den Heuvel - De Hoge Dennen
Stef Koning - HB Capital
Taco Rietveld - HB Capital
Johan Terpstra - NPM Capital
Jaap van Wiechen - HAL Investments

Best Venture Capital Manager
Sake Bosch - Prime Ventures
Gijs Botman - Mentha Capital
Hubert Deitmers - Endeit Capital
Hans van Ierland - HPE Growth Capital
Jaap Maljers - Holland Venture
Alexander Ribbink - Keen Venture Partners

Best M&A Advisor
Maurits Duynstee - ING Bank
Richard Govers - Goldman Sachs
Wouter Han - Lazard
Rob Oudman - Leonardo & Co.
Hugo Peek - ABN AMRO
Bastiaan Vaandrager - Rothschild

Best M&A Advisor Midmarket
Istvan Csejtei - PwC
Jorn van Etten - ABN AMRO
Robert Ruiter - ING Bank
Robert Specken - ING Bank
Jan de Wilde - Nielen Schuman
Maarten Wolleswinkel - Holland Corporate Finance

Best M&A Lawyer
Hans Beerlage - Clifford Chance
Jan Louis Burggraaf - Allen & Overy
Arne Grimme - De Brauw Blackstone Westbroek
Leo Groothuis - NautaDutilh
Heleen Kersten - Stibbe
Ton Schutte - De Brauw Blackstone Westbroek

Best M&A Lawyer Midmarket
Joost den Engelsman - NautaDutilh
Herman Kaemingk - Loyens & Loeff
Karine Kodde - Allen & Overy
Annelies van der Pauw - Allen & Overy
Klaas de Vries - De Brauw Blackstone Westbroek
Nathalie van Woerkom - AKD

Best M&A House Dutch Market
ABN AMRO
Deutsche Bank
Goldman Sachs
ING Bank
J.P. Morgan
Rabobank

Best Dutch M&A Boutique
Aperghis & Co
Holland Corporate Finance
Lazard
Leonardo & Co.
Nielen Schuman
William Blair

Best Dutch M&A Law Firm
Allen & Overy
Clifford Chance
De Brauw Blackstone Westbroek
Houthoff Buruma
NautaDutilh
Stibbe

Best Dutch M&A Law Boutique
Biesheuvel Jansen advocaten
CORP.
CorporateWise
De Breij Evers Boon
JanssenBroekhuysen Advocaten
Stek

Best Transaction Support Advisor
Remco van Daal - PwC
Maurice Dercks - Deloitte
Patrick de Graaf - KPMG
Ewald van Hamersveld - KPMG
Maarten van de Pol - PwC
Ad Veken - Deloitte

Best Transaction Support Advisor Midmarket
Jos Andriessen - Deloitte
Remco van Daal - PwC
Hans Dullaert - PwC
Maurice van den Hoek - EY
Arnoud Oltmans - Deloitte
Jan Oudejans - KPMG

Best Acquisition/Leverage Finance Banker
Marin Boon - Rabobank
Rogier Bruynzeel - ABN AMRO
Ard Burgers - Deutsche Bank
Maurits Duynstee - ING Bank
Bjorn Stibbe - Rabobank
Laetitia Thate - ING Groep

Best Debt Advisor
Daan Bouwman - Nielen Schuman
Martijn Breen - PwC
Martijn Mouwen - PwC
Paul Nielen - Nielen Schuman
Alexander Olgers - Deloitte
Bas Stoetzer - Holland Corporate Finance

Best ECM Banker
Rob Eilering - Rabobank
Willem-Jan Meijer - ING Bank
Chris van Schuppen - ABN AMRO
Rickard Thiadens - ING Bank
Martijn Vlutters - J.P. Morgan
Joris Voorhoeve - Kempen & Co

Best ECM Lawyer
Hans Beerlage - Clifford Chance
Jan Willem Hoevers - De Brauw Blackstone Westbroek
Derk Lemstra - Stibbe
Pieter Schütte - Stibbe
Tim Stevens - Allen & Overy
Petra Zijp - NautaDutilh

Best Banking and Finance Lawyer
Niek Biegman - De Brauw Blackstone Westbroek
Femke Bierman - Allen & Overy
Jan Louis Burggraaf - Allen & Overy
Jan Willem Hoevers - De Brauw Blackstone Westbroek
Jelle Hofland - Clifford Chance
Jaap Willeumier - Stibbe

Best M&A Tax Advisor
Caspar Dekker - Deloitte
Guido Derckx - Loyens & Loeff
Remko Franssen - PWC
Arthur Goedkoop - Deloitte
Ronald van de Merwe - KPMG Meijburg & Co
Rowdy Schouten - JSA Tax

Best Valuator
Hans Haanappel - Fair Valur Consultants
Wim Holterman - PwC
Henk Oosterhout - Duff & Phelps
Jan Jaap Snel - Duff & Phelps
Jeroen van der Wal - Deloitte
Jeroen Weimer - KPMG

Best Restructuring Advisor
Gert-Jan Antvelink - KPMG
Rick van Dommelen - PwC
Gabrielle Reijnen - Alvarez & Marsal
Oscar Snijders - Deloitte
Stefaan Vansteenkiste - Alvarez & Marsal
Peter Wolterman - PwC

Best PR Advisor
Ian Bickerton - HuijskensBickerton
Uneke Dekkers - Citigate First Financial
Frans van der Grint - Hill+Knowlton Strategies
Ingo Heijnen - Hill+Knowlton Strategies
Charles Huijskens - HuijskensBickerton
Sabine Post-de Jong - Hill+Knowlton Strategies

Best Young Talent M&A (breng hier uw stem uit)
Niels Douma - Stibbe
Wouter Giard - ABN AMRO
Guus de Haan - Rabobank
Youri van ‘t Hul - Baker & McKenzie
Rebecca Kuijpers-Zimmerman - Baker & McKenzie
Rogier van Mazijk - Leonardo & Co
Martijn Petit - Alvarez & Marsal
Geert van Roon - KPMG
Sabine Schoute - Loyens & Loeff
Ramon Schuitevoerder - MBCF
Joris Timmers - Accuracy
Joost Vandenbergh - BDO
Willem Verhoeven - BDO
 
De winnaars van de M&A Awards worden bekend gemaakt tijdens de M&A Awards 2015 op 10 december in de Beurs van Berlage. 
 
Bron: MenA.nl