Finance for Charity veiling Jaarcongres Controlling brengt 7400 euro op

Een exclusieve litho, een cursus in het VU Executive Education Institute, skyboxarrangement in de ArenA, vliegtickets naar een bestemming in Europa, een VIP-arrangement voor Tracy Chapman en Jean Michel Jarre, bezoek aan een zalmkwekerij in Noorwegen en een GP A1 arrangement. Voor de veiling tijdens het VIP Diner op het Jaarcongres Controlling werden veel uiteenlopende kavels geveild. Totale opbrengst 7400 euro.