Management neemt Fletcher Hotels over
20 mei 2016
Hotelketen Fletcher komt in handen van het zittende management. De voormalige Van der Valk-ober Chris Luken, die het bedrijf in 1997 oprichtte en het de naam van zijn hond gaf, neemt afscheid. Dat meldt het bedrijf vrijdag.
De grootste Nederlandse hotelketen, met 73 vestigingen, komt in handen van bestuursvoorzitter Rob Hermans en financieel topman Edwin van Heteren. De twee nemen het bedrijf samen met NIBC Bank en de Luxemburgse hotelinvesteerder Xead Group over voor een niet genoemd bedrag.
De nieuwe eigenaren willen Fletcher Hotels uitbouwen tot een keten van honderd hotels. Verreweg de meeste hotels van het bedrijf liggen langs de kust, in natuurgebieden en op de Waddeneilanden.
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
Lowpad B.V. via Laudame Financials
Eurosite - the European Land Conservation Network (Eurosite) Leads
Rassers Advocaten
Markt Update
Valutakosten zijn een bron van...
Allianz Trade en Billink werken...
Britse fintech krijgt DNB-vergunning en...
Personalia
'Dit voelde dit als het...
Deze stap betekent ook het...
Aan de slag bij John...
Whitepapers
Markten bewegen sneller dan ooit....
Als financial weet je genoeg...
De rol van de CFO...
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager