Bedrijven niet klaar voor nieuwe revenue recognition standaard
02 november 2015
PwC en de Financial Executives Research Foundation (FERF) onderzochten hoe het staat met de implementatie(plannen) van de nieuwe standaard.
PwC en FERF wilden weten wat de verwachtingen over impact en gevolgen zijn rond de nieuwe standaard, en organiseerden voor de tweede keer hun Revenue recognition implementation survey.
Wat denken de verantwoordelijken dat belangrijk is en zal zijn? Hoe staat het met de acceptatie en implementatie, wat zijn de gevolgen voor accounting policy decisions, systemen, controls, en welke processen zullen hoe aangepast moeten worden? Er wordt überhaupt nog te weinig over nagedacht, zo blijkt.
De vier belangrijkste bevindingen zijn:
- Veel organisaties hebben nog helemaal geen idee hoe de nieuwe standaard hun organisatie gaat raken en veranderen
- De impact van de compliance-eisen wordt veel onderschat
- Men heeft nog niet goed nagedacht over de invoering
- En nog minder voortgang is er te melden qua echte implementatie.
Gerelateerde artikelen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Ontvang waardevolle artikelen, checklists, interviews en whitepapers in je mailbox.
Vacatures
GMB via Laudame Financials
Dalhuisen
Anoniem
Markt Update
Valutakosten zijn een bron van...
Allianz Trade en Billink werken...
Britse fintech krijgt DNB-vergunning en...
Personalia
Bij Burg Group wil ze...
Achter jaar werkte hij bij...
Het financieel technologieplatform uit Singapore...
Whitepapers
AI is geen toekomstmuziek meer...
Markten bewegen sneller dan ooit....
Als financial weet je genoeg...
Vragen over adverteren?
Kan ik je van dienst zijn met een toelichting of advies? Bel of mail gerust. Ik neem graag de tijd voor je.
Daan Commandeur
Partner Manager