-   Vrijdag 25 Mei 2012
Inloggen   |   Registreren   |  Contact

Profielpagina van Finance 2 Control

Over Finance 2 Control

Financiele detachering - projectmanagement - interimmanagement - workflowdevelopment

Over Finance2Control

www.finance2control.nl

Finance2Control verzorgt voor u hoogwaardige financiële detachering voor de verschillende niveau's die uw financiële functie rijk is. Ook bieden wij -door ons netwerk van gespecialiseerde partnerbedrijven- kwaliteitsverhogende en kostenverlagende totaal-oplossingen aan. Door onze jarenlange ervaring op de vele terreinen en niveau's in de financiële kolom, zijn wij in staat snel en nauwkeurig tot de kern van uw behoeften of problematiek door te dringen en de benodigde dienstverlening daarop af te stemmen. Finance2Control heeft zich ten doel gesteld daadwerkelijke meetbare meerwaarde voor haar opdrachtgevers te realiseren. Want kiest u voor ons, dan kiest u voor kwaliteit. Wilt u weten wat wij voor u kunnen betekenen? Neemt u dan contact met ons op.

Inloggen

Om een email te kunnen sturen naar Finance 2 Control dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.

Aanmelden | Wachtwoord vergeten


Nieuwsbrief

Het laatste nieuws via RSS

Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken. Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.

Financieel-Management.nl RSS Reader:

•  Download »
•  Meer informatie »

Recente activiteiten

Nieuw lid:

Matleena Saari

van John West Holland B.V.
op 2012-05-25 16:05:43

Nieuw lid:

Ronny Changoe

van nvt
op 2012-05-25 14:48:43

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Mikel van Lith
op 2012-05-24 09:19:46

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Ed Jansen
op 2012-05-23 09:38:45

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Rob Vinke
op 2012-05-23 09:25:51