-   Vrijdag 25 Mei 2012
Inloggen   |   Registreren   |  Contact

Profielpagina van Chris Paauwe

Over Chris Paauwe

Ik heb 7 jaar ervaring opgedaan bij Lamb-Weston Meijer Kruiningen, een grote producent van bevroren aardappelproducten. vervolgens 5 jaar ervaring in Ziekenhuis Lievensberg Bergen op Zoom, 1 jaar bij Eastman Chemical Middelburg, 7 jaar bij tanteLouise-Vivensis Bergen op Zoom. Vervlgens heb ik als zzp-er/freelancer projecten gedaan bij Zuidwester Middelharnis en Vivent Den Bosch. Steeds in financieel/administratieve en/of controlfuncties. Opleidingen: HEAO-BE (HZ - Vlissingen); Leergang Controller (Avans Plus - Breda); Master of Business Administration (NCOI - Hilversum).

Over PaauweSupport

Als eigenaar/direkteur van PaauweSupport ondersteun in organisaties op het terrein van management, financiƫn en administratie. Mijn meest recente opdrachten heb ik uitgevoerd bij diverse zorgorganisaties. Voornamelijk ouderen- en gehandicaptenzorg.

Inloggen

Om een email te kunnen sturen naar Chris Paauwe dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.

Aanmelden | Wachtwoord vergeten


Nieuwsbrief

Het laatste nieuws via RSS

Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken. Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.

Financieel-Management.nl RSS Reader:

•  Download »
•  Meer informatie »

Recente activiteiten

Nieuw lid:

Matleena Saari

van John West Holland B.V.
op 2012-05-25 16:05:43

Nieuw lid:

Ronny Changoe

van nvt
op 2012-05-25 14:48:43

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Mikel van Lith
op 2012-05-24 09:19:46

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Ed Jansen
op 2012-05-23 09:38:45

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Rob Vinke
op 2012-05-23 09:25:51