-   Vrijdag 25 Mei 2012
Inloggen   |   Registreren   |  Contact

Profielpagina van Mark Tijs

Over Mark Tijs

Ondernemer sinds 2002, recht door zee, houdt van duidelijke afspraken en een een "no nonsense" aanpak.

Over Absolutus BV

www.absolutus.nl

Absolutus maakt graag communicatie die werkt. Zo simpel kan het zijn. Of het nu gaat om het optimaliseren van interactiviteit met klanten, het implementeren van een gebruiksvriendelijk CMS of b-to-b communicatie, Absolutus luistert goed en levert maatwerk zonder hoofdpijn. Absolutus heeft zowel creativiteit als de technische kennis in huis om tot verrassende antwoorden op vragen van klanten te komen. Omdat concept en realisatie vanaf de start van een project even belangrijk zijn, levert Absolutus altijd creatieve communicatie zonder verrassingen achteraf. Postadres: Postbus 59679 1040 LD Amsterdam Bezoekadres: Hasebroekstraat 33-1 1053 CM Amsterdam

Inloggen

Om een email te kunnen sturen naar Mark Tijs dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.

Aanmelden | Wachtwoord vergeten


Nieuwsbrief

Het laatste nieuws via RSS

Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken. Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.

Financieel-Management.nl RSS Reader:

•  Download »
•  Meer informatie »

Recente activiteiten

Nieuw lid:

Matleena Saari

van John West Holland B.V.
op 2012-05-25 16:05:43

Nieuw lid:

Ronny Changoe

van nvt
op 2012-05-25 14:48:43

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Mikel van Lith
op 2012-05-24 09:19:46

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Ed Jansen
op 2012-05-23 09:38:45

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Rob Vinke
op 2012-05-23 09:25:51