Harm Poelen
20/20 vision Europe BV
DGA
Harm Poelen
Harm is DGA van het middelgrote IT-bedrijf 20/20 vision Europe BV. Het tegen gaan van verspilling van resources is zijn passie. Hoe kan IT een organisatie helpen betere controle uit te oefenen op de besteding van financi

| » @CdeVries, helemaal juist. Obama zit op de blaren van het... | [artikel: Laatste stuiptrekking Am...] |
| » Leuk artikel en een creatief onderbouwde 'aanklacht' tege... | [artikel: 3-weg matching: De admin...] |
| » Mee eens! I vote for Gerdy! We kennen haar goed vanuit ha... | [artikel: Genomineerd Public Finan...] |
| » Goed te zien dat ondernemingen zich weer kunnen richten o... | [artikel: Audit commissies gaan zi...] |
| » Wat is een electronische factuur en kan een PDF factuur n... | [artikel: 5 misverstanden over ele...] |
Om een email te kunnen sturen naar Harm Poelen dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.
Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken. Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.
Financieel-Management.nl RSS Reader: