-   Vrijdag 25 Mei 2012
Inloggen   |   Registreren   |  Contact

Profielpagina van Michiel van der Leede

Over Van der Wurff & Partners

www.wurffenpartners.nl

Van der Wurff & Partners is opgericht in 2000 en houdt zich onder andere bezig met het adviseren over en begeleiden van ondernemers en ondernemingen bij hun bedrijfsfinancieringen en de financiering van vastgoed. Andere adviseurs van Van der Wurff & Partners zijn gespecialiseerd in het begeleiden van de aan- en verkoop van ondernemingen. Hiertoe behoren ook het voorbereiden van de onderneming op de overdracht, het adviseren tijdens management buy out- en management buy in-trajecten en het uitvoeren van bedrijfswaarderingen. Voor de verdere beschrijving van onze activiteiten verwijzen wij u graag naar onze internetsite www.wurffenpartners.nl.

Inloggen

Om een email te kunnen sturen naar Michiel van der Leede dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.

Aanmelden | Wachtwoord vergeten


Nieuwsbrief

Het laatste nieuws via RSS

Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken. Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.

Financieel-Management.nl RSS Reader:

•  Download »
•  Meer informatie »

Recente activiteiten

Nieuw lid:

Matleena Saari

van John West Holland B.V.
op 2012-05-25 16:05:43

Nieuw lid:

Ronny Changoe

van nvt
op 2012-05-25 14:48:43

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Mikel van Lith
op 2012-05-24 09:19:46

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Ed Jansen
op 2012-05-23 09:38:45

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Rob Vinke
op 2012-05-23 09:25:51