-   Vrijdag 25 Mei 2012
Inloggen   |   Registreren   |  Contact

Profielpagina van Alain Drieling

Over Drieling & Schöler Credit Management Services B.V.

www.drieling-scholer.nl

Drieling & Schöler Credit Management Services B.V. is een landelijk opererende full-service creditmanagement organisatie. Wij beschikken over een nationaal en internationaal netwerk van zorgvuldig gekozen businesspartners waardoor wij in staat zijn om snel en accuraat de belangen te behartigen van onze opdrachtgever. Wij leveren creditmanagement diensten en oplossingen voor het gehele financiële proces binnen de Business-to-Business en Business-to-Consumer markt. Men kan bij ons terecht op het gebied van: Incasso (zowel buitengerechtelijk al gerechtelijk), Creditmanagement / Consultancy, Debiteurenbeheer (Outsourcing), Verhaals- en Kredietonderzoek, Kredietverzekering, Detachering en Mediation. Wij bieden concrete en creatieve, maar vooral geen standaard oplossingen, voor complexe vraagstukken. Het realiseren van een blijvend effect staat hierbij voorop. Op alles wat we doen licht de focus op de toegevoegde waarde voor de klant.

Inloggen

Om een email te kunnen sturen naar Alain Drieling dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.

Aanmelden | Wachtwoord vergeten


Nieuwsbrief

Het laatste nieuws via RSS

Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken. Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.

Financieel-Management.nl RSS Reader:

•  Download »
•  Meer informatie »

Recente activiteiten

Nieuw lid:

Matleena Saari

van John West Holland B.V.
op 2012-05-25 16:05:43

Nieuw lid:

Ronny Changoe

van nvt
op 2012-05-25 14:48:43

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Mikel van Lith
op 2012-05-24 09:19:46

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Ed Jansen
op 2012-05-23 09:38:45

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Rob Vinke
op 2012-05-23 09:25:51