Steens & Partners is in Nederland de grootste specialist in freelance interim finance opdrachten op senior finance & management niveau.
De focus van de opdrachten ligt op het optimaliseren en inrichten van finance-processen en het bieden van continuiteit in de financiele bedrijfsvoering. Hierdoor zijn onze opdrachtgevers in staat hun organisatie effectiever en efficienter sturen en de gewenste doelen te bereiken. Voorkomende functies die onze freelance finance professionals bekleden zijn o.a. interim controller, interim finance manager, interim accountant of interim cfo. Opdrachtgevers zijn nationale- en internationale instellingen en organisaties.
Steens & Partners Interim Finance Consultants realiseert deze interim finance oplossingen door de inzet van freelance finance professionals. Onze opdrachtgevers vinden bij ons de hoogst gemotiveerde finance professionals, vakbekwaam geselecteerd en gematcht op de vraagstelling.
Steens & Partners is in 2007 door Management Team / TNS NIPO gekozen als een van de 500 bedrijven in Nederland met het beste imago. Het Financiele Dagblad benoemd Steens & Partners als het eerste interim managementkantoor 100% gespecialiseerd in freelance financials. Onderzoek van RuigrokNetpanel/Alex van Groningen toont dat Steens & Partners overal het meest positieve imago heeft onder de financiele professionals en opdrachtgevers.
De besturing van een organisatie heeft tot doel ervoor te zorgen dat de organisatie als
geheel presteert in lijn met de strategie van het bedrijf. Om dat voor elkaar te krijgen
hebben de bestuurders stuurinformatie nodig, informatie die aangeeft of de
organisatie nog op koers ligt.
Managers begrijpen minder van automatisering dan de medewerkers die twaalf loonschalen lager zitten. Aldus een managementboek dat eind jaren zeventig verscheen. We zijn nu dertig jaar verder, en er is weinig veranderd. Een computer? Hij weet hoe hij hem aan moet zetten, maar daar houdt het ook mee op, zo zegt menige directiesecretaresse over haar baas. Dat is dus de doelgroep waarvoor een managementinformatiesysteem (MIS) bedoeld is.
Er bestaat sinds het verschijnen van de Nederlandse Corporate Governance Code veel discussie over de in control-statement: vooral wat betreft de negatieve gevolgen ervan. Sta echter
eens stil bij de pluspunten van dit statement en gebruik die ten voordele van de onderneming.
Om een email te kunnen sturen naar Remco Misset dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.
Nieuwsbrief
Het laatste nieuws via RSS
Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het
laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken.
Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding
en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste
op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.