-   Vrijdag 25 Mei 2012
Inloggen   |   Registreren   |  Contact

Profielpagina van Fred Franssen

Recent geplaatste content


Holland Mechanics migreert naar nieuw ERP-systeem

Profuse heeft met succes het softwarepakket SSA ERPLN geïmplementeerd bij Holland Mechanics. Het betreft nieuwe generatie ERP-software, de opvolger van de SSA BaanIV en V productreeks. In dit gezamenlijke project is er één op één gemigreerd naar SSA ERPLN, zijn de (kern)gebruikers opgeleid en zijn er inmiddels een aantal optimalisaties doorgevoerd. Vooral de nieuwe functionaliteit en de makkelijke integratie met softwareproducten van derden gaven voor Holland Mechanics de doorslag bij de beslissing naar SSA ERPLN te migreren. In de loop van dit jaar zal dezelfde software ook bij de Chinese vestiging worden geïmplementeerd.

Profuse en ISProjects starten strategische alliantie

SSA Baan-specialist Profuse uit Veenendaal en softwareleverancier ISProjects uit ’s-Hertogenbosch hebben een strategische samenwerkingsovereenkomst getekend. ISProjects wordt op basis van deze overeenkomst Preferred Partner van Profuse op het gebied van oplossingen voor elektronische factuurverwerking. Zij ontwikkelden met het oog hierop de oplossing ISP Invoice voor SSA BaanIV. Dankzij deze gezamenlijke aanpak sluit deze naadloos aan bij de ERP-software van SSA Global.

Nog veel ruimte voor verbetering in 'order to cash proces'

In het voorjaar leek de Nederlandse economie een zonnige toekomst tegemoet te gaan. Helaas, we kregen slechte weer plus alarmerende berichtgeving over het aan de schandpaal nagelen van wanbetalers, de teruglopende bestedingen van de consument, hun stijgende schuldenlast en de schrikbarende groei van de incassobranche. Omdat het geld niet echt wil rollen, is het ook voor bedrijven zaak om de betalingstermijnen van hun uitstaande facturen nauwlettend in de gaten te houden. OnGuard maakt software voor debiteurenbeheer. Onder de naam Ervarium liet het bedrijf economen en credit managers ervaringen delen over het nog altijd delicate 'order to cash proces'.

Bekijk alle content van deze auteur


Inloggen

Om een email te kunnen sturen naar Fred Franssen dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.

Aanmelden | Wachtwoord vergeten


Nieuwsbrief

Het laatste nieuws via RSS

Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken. Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.

Financieel-Management.nl RSS Reader:

•  Download »
•  Meer informatie »

Recente activiteiten

Nieuw lid:

Ronny Changoe

van nvt
op 2012-05-25 14:48:43

Nieuw lid:

Sjoerd van Elferen

van De Brauw Blackstone Westbroek N.V.
op 2012-05-25 14:34:17

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Mikel van Lith
op 2012-05-24 09:19:46

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Ed Jansen
op 2012-05-23 09:38:45

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Rob Vinke
op 2012-05-23 09:25:51