-   Vrijdag 25 Mei 2012
Inloggen   |   Registreren   |  Contact

Profielpagina van Bianca Haak

Over Jonker Joëll Registeraccountants

www.jonker-joell.nl

Als organisatie met 3 kantoren, Amsterdam, Rotterdam en Eindhoven richten wij ons op middelgrote ondernemingen in grafische, communicatie, ict en handel. Door onze brede aanpak zijn wij ondernemers tot steun bij financiering, organisatie, fusie en overname, due diligence onderzoeken en natuurlijk controle van financiële verantwoordingen.

Inloggen

Om een email te kunnen sturen naar Bianca Haak dient u in te loggen met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Als u nog niet bent aangemeld, kunt u zich hier aanmelden.

Aanmelden | Wachtwoord vergeten


Nieuwsbrief

Het laatste nieuws via RSS

Financieel-Management heeft een aantal RSS-feeds. Met deze feeds kunt u het laatste nieuws van de website bijhouden zonder iedere keer de website te bezoeken. Wanneer een nieuwsbericht, artikel of column is toegevoegd krijgt u daarvan melding en kunt u de site bezoeken om het hele bericht te lezen. Zo bent u altijd als eerste op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen op het gebied van Financieel Management.

Financieel-Management.nl RSS Reader:

•  Download »
•  Meer informatie »

Recente activiteiten

Nieuw lid:

Ronny Changoe

van nvt
op 2012-05-25 14:48:43

Nieuw lid:

Sjoerd van Elferen

van De Brauw Blackstone Westbroek N.V.
op 2012-05-25 14:34:17

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Mikel van Lith
op 2012-05-24 09:19:46

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Ed Jansen
op 2012-05-23 09:38:45

Nieuwe reactie:

Cursus zelfmoord voor financials

door Rob Vinke
op 2012-05-23 09:25:51